Connect with us

CS GO

FAZE clan CLOUD9’U yendi

Yeni Efsaneler Sahne final maçı Önbellek, başladı Cloud9 ile, ‘ın haritası kıracağıyla şaşırtmışa BT tarafında 4-0 kurşuna atlayarak. Kuzey Amerika tarafı, ekonomilerini sırayla geri aldıktan sonra iki kez geri çekildi, ancak FaZe çok zayıf bir alımda işlemlerin kontrolünü tekrar ele geçirdi ve yarısı 12 turla bitirerek başka bir baskın yolda devam etti.

Terörist tarafa geçtikten sonra FaZe , tabancayı ve ardından eko-karşıtlığı ele geçirdikten sonra rakipleri üzerinde daha da fazla baskı yaptı. Cloud9 üçüncü tur bir alım ile cevap verdi, ancak daha sonra Robin’e “flusha” Rönnquist’in Dauren “AdreN” Kystaubayev’in 1v2 durumunu kavramasına izin veren karakteristik olmayan bir rahatlık eksikliği gösterdiği için FaZe’ye 15’inci bir tur hediye etti .

FaZe çantada oyun oynuyormuş gibi gözüküyordu , ama aniden buhar tükendi. Nikola “NiKo” Kovač ‘ın tarafı orta görüşme yapmakta zorlandı ve oyuna olan ilgisini kaybetti ve birçok izleyici kesinlikle bu iki takım arasında ELEAGUE Major Boston finalinin geri dönüşünü yapmaya başladı.

Kuzey Amerika tarafı oyunu tam mesafeye çıkarmayı başardı, ancak tam mesai kaçınılmaz göründüğü zaman, bir B sahte satışını başarıyla yaptıktan sonra oyunu yatırmayı başardılar – oyuncuların kredi koçu Janko “YNk. ” Paunović .

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in CS GO

  • IEM KATOWİCE MAJOR PLAYOFFLARA VURDU

    ESL, Yeni Efsaneler Aşaması’nın bitiminden sonra IEM Katowice Major’ın çeyrek finalleri için eşleşmeleri açıkladı....

  • IEM Katowice 2019 4. gün

    Turnuvanın dördüncü gününde bo3 formatında toplam üç maç oynandı. Günün ilk karşılaşmasında ENCE ile...